O HYAMATRIX

GŁÓWNYM PRZEDMIOTEM DZIAŁALNOŚCI HYAMATRIX JEST ROZWÓJ PRODUKTÓW BIOTECHNOLOGICZNYCH, JAK RÓWNIEŻ WPROWADZENIE NOWYCH TECHNOLOGII I ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE REGENERACJI TKANEK. 

Spółka rozwija się dynamicznie na rynku medycznym i kosmetologicznym, dzięki ścisłej współpracy z laboratoriami wiodących uniwersytetów i w oparciu o ich opracowania naukowe. Priorytetami spółki jest dbanie o wysoką jakość produktów, profesjonalne szkolenia dla klientów oraz utrzymywanie międzynarodowych relacji zawodowych. Sukcesem firmy jest fakt, iż 70% kapitału obrotowego jest inwestowane w badania i rozwój, powoduje to ciągły wzrost pozycji spółki na międzynarodowych rynkach. Od maja 2015 roku jesteśmy obecni na rynku polskim, na którym prężnie się rozwijamy. siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci mogli efektywnie wykorzystać markę Hyamatrix. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla najlepszych gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznych w największych miastach polski. Zapewniamy najwyższy standard współpracy i cieszymy się możliwością wspólnego zwiększania potencjału nowoczesnych rozwiązań w branży medycznej i kosmetycznej.

THE BIO - SKÓRA

Naukowcy z orenburskiego uniwersytetu stworzyli bioplastyczny materiał - bioskórę, wykorzystywaną m.in. w leczeniu oparzeń. Bioskóra powstała w procesie fotochemicznej polimeryzacji kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest w stanie związać bardzo dużą ilość wody tworząc spiralną siatkę.
Naukowcom udało się otrzymać biomateriał o optymalnych właściwościach medycznych i bioinżynieryjnych takich jak: elastyczność, adhezyjność oraz wytrzymałość. Unikalna metoda produkcji bioskóry, otrzymywanej w procesie polimeryzacji kwasu hialuronowego, pozwoliła uniknąć użycia dodatkowych chemicznych substancji. Przewagą bioskóry hyamatrix nad produktami podobnego przeznaczenia jest jej elastyczność, lepsze przyleganie do tkanek oraz fakt, że nie wymaga bandażowania oraz usuwania z rany. Dzieje się tak ponieważ w trakcie procesu gojenia, bioskóra całkowicie asymiluje się z tkankami organizmu.Te innowacyjne rozwiązania technologiczne bioskóry, stały się podstawą do stworzenia preparatów kosmetycznych Hyamatrix.

PRODUKTY NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Wybrane produkty medyczne i kosmetyczne produkowane na bazie kwasu hialuronowego są w stanie skutecznie wyleczyć różne zmiany skórne, problemy ze stawami czy oczami. Zapotrzebowanie na produkty na bazie kwasu hialuronowego jest bardzo duże, ze względu na jego wszechstronne zastosowanie. Od poważnych oparzeń i owrzodzeń troficznych po drobne, ale niebezpieczne urazy przemysłowe i domowe. To właśnie dlatego dziś potrzebujemy nowych i skutecznych materiałów medycznych.

SERIA PREPARATÓW KOSMETYCZNYCH HYAMATRIX

Po przeprowadzeniu szeregu badań klinicznych z użyciem komponentów bioskóry, naukowcy stworzyli nowoczesną serię preparatów kosmetycznych Hyamatrix. Specyficzne działanie elemetów bioskóry jest z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale i w kosmetyce.
 
„Serum młodości“ jest wciąż poszukiwane przez wiele osob, zwłaszcza przez panie, dla których młody i zdrowy wygląd jest priorytetem. I chociaż nie możemy cofnąć czasu, to możemy dać państwu odpowiednie narzędzia, dzięki którym jak najdłużej zatrzymają państwo młodą i zdrową skórę!

Hyamatrix
Szkolenia dla pracowników salonów kosmetycznych

NANOTECH SP. Z O.O.

BIURO:
ul. 28 Czerwca 1956r. 406
61-441 Poznań

+48 61 678 30 71
[email protected]